www.interton.ir

محصولات

 

 cosmo-

COSMO

COSMO سمعکی است که به جرات می توان آن را تنها سمعک موجود با تکنولوژی WIRELESS واقعی دانست . زیرا سمعک COSMO با بهره مندی از" تکنولوژی WIRELESS با فرکانس "2.4 GHZ سرعت بسیار بالایی در پردازش اصوات و ارتباط با موبایل و تلویزیون داشته و کاربران این سمعک نیاز به استفاده از رابط های گردنی در هنگام مکالمه با موبایل و یا تماشای تلویزیون ندارند.

 

ادامه مطالب...

scope-6-

SCOPE

سمعک هوشمند SCOPE با برخورداری از تکنولوژی برتر SOUNDSCAPE ، ویژگی های گوش طبیعی را در پردازش صدا شبیه سازی نموده و احساس درک سه بعدی از صدا را به کاربر می دهد.

ادامه مطالب...

crisp_2

CRISP


سمعک هوشمند CRISP از ویژگی های برتر سمعک های رده بالا با قیمتی مناسب تر برخوردار است. این سمعک با برخورداری از تکنولوژی WIRELESS با فرکانس 2.4 GHZ ، قابلیت برقراری ارتباط WIRELESS با ریموت کنترل ، TV-STREAMER و PHONECLIP را دارد.

ادامه مطالب...

Avio3

AVIO


اولین گروه از محصولات هوشمند شرکت INTERTON در سه گروه AVIO1،AVIO3 و AVIO5 عرضه شده است. سمعک های گروه Avio با قابلیت شناسایی خودکار محیط ، امکان تطابق با محیط های متفاوت را داشته و رضایت کاربران را از حضور در محیط های مختلف به همراه دارند.

ادامه مطالب...

share_13

SHARE


سمعک هوشمند SHARE با قیمتی مناسب ، بهترین انتخاب برای افرادی است که متقاضی دریافت سمعک هوشمند با پرداخت حداقل هزینه هستند.

ادامه مطالب...

elipsePNG

 

ELIPSE


سمعک ELIPSE با بهرهdB 86 و خروجیdB 145 ، بهترین سمعک برای پوشاندن کم شنوایی های شدید و عمیق است. این سمعک با داشتن سیستم بسیار قوی و مطمئن FEEDBACK CANCELLING انتخابی مناسب برای پوشش کم شنوایی های عمیق

ادامه مطالب...


 
 
© Copyright ۱۳۸۹ شرکت اینترتون ، تمامی حقوق محفوظ است.
طراحی وب سایت و اجرا توسط فناوران اطلاعات رایان